כל הקטגוריות

דף הבית>חֲדָשׁוֹת >חברת חדשות

תיירות בסניה, היינאן

Liuyang Hunan סין זיקוקין "PYROALLY" הוא אחד מספקי הזיקוקים הצומחים ביותר בעולם. הצוות שלנו מאמין כי זה החדשנות שלנו, שירות הלקוחות, הידע של צרכי השוק שלך, האריזה והביצועים המעולים של המוצר שלנו הם שמבדילים אותנו ממפעלים אחרים של זיקוקין בסין.
Pyroally Fireworks מוכרת את הזיקוקים שלה ישירות מסין. אם אתה יבואן וברצונך לקנות מכולות ישירות, פנה אלינו לקבלת עזרתך.
זיקוקים "פירולי" מכסים את כל קטגוריות הזיקוקים, כולל זיקוקי דינור לצרכן ופירוטכניקת תצוגה מקצועית. לדוגמה, קונכיות תצוגה, עוגות מקצועיות, עוגות מורכבות, נרות רומאיים, מבחר, מזרקות, רקטות שמיים, מסוקים, נוצצים, פריטי עשן, הצמדות, גלגלים, קונפטי, נר יום הולדת, זיקוקי במה, מפל, טיט פיברגלס, מצת אלקטרוני, וכן פריטים מיוחדים אחרים. מובטח כי המוצרים שלנו יניבו את הביצועים האיכותיים ביותר, כולל הצבעים העשירים ביותר, כוכבים ארוכים במיוחד ואריזות קמעונאיות מעוצבות באופן מקצועי.   
איכות ובטיחות, היא תמיד הדאגה העיקרית של Pyroally. זיקוקים "פירולי" מיוצרים במפעלים שלנו הממוקמים בסין. הייצור נמצא בפיקוח ובקרת האיכות המחמירים ביותר, ומבטיח את האיכות הגבוהה ביותר. אנו מבצעים ניהול איכות "מבוסס תהליכים" שמתחיל בתכנון מוצר, רכישת חומרי גלם וזורם באמצעות ייצור. אנו עושים יותר מאשר "בדיקה סופית" פשוטה. כל המוצרים שלנו תואמים לתקני CE האירופיים ו / או לתקני AFSL. יש לנו ניסיון במוצרים עבור גרמניה, הולנד, צרפת, איטליה, בריטניה, סלובניה, פינלנד, דנמרק, אסטוניה, ארה"ב, דרום אמריקה ומדינות רבות אחרות.  
צוות הייצוא המקצועי שלנו יהפוך את הזמנת הזיקוקים שלכם לחוויה קלה ונעימה. עלינו יכולת לצבור זיקוקי דינור כלליים של סין, כמו גם מותגים ידועים אחרים. השירותים המקצועיים שלנו יסייעו לך במשלוח המכולה שלך עד הדלת. ברוך הבא לבקר אותנו בסין בכל עת.      
הצוות שלנו נלהב מזיקוקי דינור, אנחנו חדשנים מתמידים להיות הראשונים לשווק עם רבים מהאפקטים והאריזות החדשים והפופולאריים ביותר.  
אנו יכולים להמליץ ​​על מוצרים המתאימים לצרכי השוק שלך. יוערך גם היכולת שלנו לתקשר במהירות ובבהירות באנגלית ובסינית. מכיוון שאנחנו יכולים להתאים אישית את המוצרים בהתאם לדרישות שלך, אנחנו יכולים לייצא בהצלחה לאסיה, אירופה, אפריקה, ארה"ב והמזרח התיכון.  

המטרה שלנו היא להמשיך ולפתח מוצרים חדשים וחדשניים לשוק העולמי, ולהעביר אותם אליכם באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים התחרותיים ביותר.

2020-11-03